Miejski Zagajnik zagrają BIERNASKI, JARED FLK i KACPER KAPSA

Data/Czas
Data - 25/05/2018
19:00


Weekend to czas odpoczynku i moment na naładowanie baterii. Tuż przed jego rozpoczęciem raz w miesiącu w piątkowy wieczór zapraszamy na Miejski Zagajnik, w którym będzie można posłuchać częstochowskich DJ-ów.

Podczas dwugodzinnych setów będzie można usłyszeć ich jednak w niecodziennym wydaniu. Podczas swoich występów pokażą się z innej strony niż ta znana na codzień z klubów. Muzyka prezentowana w Miejskim Zagajniku pozwoli słuchaczom się zrelaksować i przygotować na dalszą część weekendu. Będzie to dobry moment na spotkanie ze znajomymi przed pójściem na imprezę lub koncert, ale równocześnie będzie można w trakcie poczytać książkę, czy przyprowadzić najmłodszych fanów muzyki. Będzie to przestrzeń otwarta dla wszystkich. Podczas czterech spotkań zaproszeni goście spróbują przedstawić niemal każdy gatunek muzyki.

Okazja do pierwszego spotkania będzie piątek 25 maja. Od 19:00 na Placu Biegańskiego zagrają Biernaski, Jared FLK oraz Kacper Kapsa.
Pierwszy z nich rezydent klubu Rura i organizator cyklu On/Off zaprezentuje utwory z gatunku nu disco, a także z pewnością kilka premierowych autorskich nagrań. Po ciepłym przyjęciu singla „Moove My Body” częstochowianin pracuje nad swoim nowym wydawnictwem.
Duet Jared FLK i Kacper Kapsa zaprezentują natomiast utwory z kręgu promownego przez nich stylu betonaric. Spodziewać się można muzyki balearic połączonej z miejskim disco i house.

Lokalizacja
Miejskie Centrum Informacji Turystycznej

Wczytuję mapę...