Muzyczny Punkt Spotkań Jarosława Woszczyny: koncert Krzysztofa Antkowiaka

Data/Czas
Data - 12/05/2017
18:00 - 19:00


Muzyczny Punkt Spotkań otwiera w tym roku swoją działalność bardzo widowiskowo. Gościem Jarosława Woszczyny będzie Krzysztof Antkowiak – wokalista, kompozytor i autor tekstów. Od lat 80-tych stale występuje on na scenie solo oraz wspólnie z czołówką polskiej estrady, m.in. Edytą Górniak, Stanisławem Sojką, Ryszardem Rynkowskim, Edytą Geppert czy Basią Trzetrzelewską.

Jest autorem muzyki i tekstów piosenek dla Justyny Steczkowskiej, Kasi Stankiewicz czy Alicji Janosz. Współpracuje i współpracował z najwybitniejszymi polskimi twórcami, takimi jak Grzegorz Ciechowski, Jacek Cygan czy Krzesimir Dębski.

Nastrojowe ballady to jego ogromny atut, ale doskonale sprawdza się również w energetycznym i wielobarwnym repertuarze, jak choćby w ramach formacji DrumMachina, która swoim nowoczesnym i etnicznym drum&popem zaraziła na lata wielu fanów. W swojej karierze zagrał kilkaset koncertów w kraju, Europie, USA i Kanadzie. Jest twórcą łączącym różne style i znajdującym inspiracje we wszystkich rodzajach muzyki. Komponuje również na potrzeby teatru, filmu i reklamy.

fot. Dariusz Biczyński

{W razie złej pogody koncert odbędzie się w Kawiarni Słodko Gorzki, al. NMP 64/78}

Lokalizacja
III Aleja NMP, przed OKF

Wczytuję mapę...