Muzyczny Punkt Spotkań Jarosława Woszczyny koncert „MORE THAN WORDS”

Data/Czas
Data - 19/07/2018
19:00


(w razie złej pogody koncert odbędzie się w Klubie Tori. ul. Racławicka 2)

Patrycja Mizerska absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu prof.Ryszarda Minkiewicza i dr Krzysztofa Bobrzeckiego. Szerszej publicznosci dała się poznać jako uczestniczka The Voice of Poland III w drużynie Edyty Górniak i Must be the music 11. Naukę śpiewu rozpoczęła w Studiu Piosenki i Tańca „Fart” w Bielawie pod kierunkiem Pani Anny Lutz. Obecnie jest wokalistką warszawskiego prog rockowego zespołu Archangelica, z którym wydała płytę jesienią 2016 roku pt.,,Tomorrowstartstoday”. Wcześniej była wokalistką zespołu rockowego Poxy Life, z którym nagrała dwa teledyski z fragmentami filmu ,,Imperator” K.Łęckiego oraz ,,Niebyt” w TripArtStudio. Patrycja jest laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych m.in. Grand Prix na festiwalu FUMA w Zielonej Górze i Festiwalu Piosenki Musicalowej i Filmowej we Wrocławiu. Zajęła III-cie miejsce oraz wyróżnienie ma Międzynarodowym Festiwalu Niemen Non Stop, I-sze miejsce na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w Bielsku Białej.

Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego im.Danuty Baduszkowej w Gdyni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Teatru Wybrzeże w Sopocie oraz Gdańsku. Od niedawna stepuje wraz z Karolem Drzewoszewskim aktorem, tancerzem i pedagogiem.W 2012 roku była również stypendystką programu stypendialnego „zDolny Śląsk”.
Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych m.in. wielokrotnie z Elżbietą Zapendowską, Pauliną Kujawską, Grażyną Łobaszewską. Na swoim koncie ma nagrania piosenek do bajek dla dzieci przy współpracy z wydawnictwem ,,Astrum” we Wrocławiu. Prywatnie jest pozytywną osobą pełną energii. Zbiera saszetki z cukrem.Wciąż marzy i stara się realizować swoje marzenia.

DARIUSZ JAROS pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, animator kultury. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej na kierunku: wychowanie muzyczne oraz Szkoły Muzycznej II st. w Zielonej Górze.Swoją przygodę ze sceną muzyczną rozpoczął na studiach w „zielonogórskim zagłębiu kabaretowym” współpracując m.in. z kabaretami „Jurki”, „Ciach”, „Miłe twarze”, „Kabaret EK”. Współpracował z Władysławem Sikorą, twórcą legendarnego już kabaretu „Potem” tworząc piosenki i aranżacje do autorskich tekstów. Jest laureatem I nagrody na Ogólnopolskim Festiwalu „Paka” w Krakowie (1994), Grand Prix Piosenki Studenckiej (1997). Otrzymał wyróżnienie i Grand Prix w konkursie kompozytorskim na piosenkę dla dzieci i młodzieży na miedzynędzynarodowym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Koninie (2013, 2014). W 2017 piosenka autorstwa Dariusza Jarosa i Anny Ozner pt.”To co w duszy gra” dostała się do dziesiątki propozycji polskich piosenek na tegoroczną edycję Festiwalu Dziecięcej Eurowizji. Od 208 roku współpracuje z reżyserem i aktorem Juliszem Chrząstowskim, tworząc autorską muzykę i opracowania przebojów polskich i zagranicznych do świdnickich spektakli teatralnych. Z Grupą Dorosłych Alchemii Teatralnej realizuje projekty literacko muzyczne.
Na stałe współpracuje z Tadeuszem Szarwarynem autorem tekstów piosenek i również kompozytorem, tworząc ogólnopolską ofertę dydaktyczną dla dzieci, młodzieży i nauczycieli.
Brał udział w waznych projektach znanych twórców m.in. „Tańczace Eurydyki” z Piotrem Rubikiem, (2005-2007), „A wszystko to Ty” z piosenkami Marka Grechuty z Jerzym Satanowskim. Od 2009 roku współpracuje z orkiestra ALEX-BAND Aleksandra Maliszewskiego z którą regularnie wystepuje na Międzynarodowym Festiwalu Krajów Nadbałtyckich „Baltic Song Festival” w Karlsham w Szwecji a także bierze udział w karnawałowych programach galowych, akompaniując solistom estrady szwajcarskiej w Zurichu. Niezwykła aktywność D.Jarosa na polu muzyki, widoczna jest głównie na teranie Świdnicy i Dolnego Śląska, ale jest znany również w kraju i poza jego granicami, gdzie występował m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, na Białorusi i we Włoszech. W Częstochowie słyszeliśmy już kilka autorskich projektów D.Jarosa m.in z piosenkami A.Osieckiej i Cz. Niemena,

Lokalizacja
Plac Biegańskiego

Wczytuję mapę...