Warsztaty z ilustratorką OLĄ NIEPSUJ

Data/Czas
Data - 05/06/2018
18:00


Ola Niepsuj – jest warszawską ilustratorką i grafikiem. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, w międzyczasie studiowała w Escola Superior de Artes e Design de Matosinhos w Portugalii i Faculdade de Belas Artes da Universidade do Porto w Portugalii.

Projektuje plakaty, identyfikacje wizualne i infografiki, a jej ilustrowane komentarze trafiły do ​​różnych polskich i międzynarodowych czasopism, książek, podręcznrików i publikacji dla dzieci. Ola Niepsuj stworzyła ilustracje dla szwajcarskiego festiwalu literatury Babel, nowojorskiego festiwalu teatru niezależnego Undergroundzero i portugalskiego festiwalu jazzowego Guimarães.

Niepsuj pracowała jako asystentka na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, na kierunku plakatu i projektowania przestrzennego. Jej prace były prezentowane na wielu wystawach w Polsce i za granicą, m.in. w Japonii, Francji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, Belgii, Włoszech, Boliwii, Kubie i Stanach Zjednoczonych, a także otrzymały wiele grantów i nagród związanych ze sztuką i wzornictwem.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 11 lat i ich opiekunów.

ZAPISY: astepien@czestochowa.um.gov.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Lokalizacja
Odwach

Wczytuję mapę...