Alternatywa Między Ścianami Teatr Narybek from Poland spektakl „WYSPA” JAROSŁAW FILIPSKI I ZESPÓŁ

Data/Czas
Data - 08/08/2019
20:00 - 21:00


Narybek From Poland to młodzieżowa grupa teatralna prowadzona przez reżysera/instruktora Jarosława Filipskiego – twórcy Teatru From Poland.

Narybek zrealizował między innymi takie spektakle jak „Istota Bycia Cool”, „Ciemne Gry”, „ZŁO/łamaneprzez/Dobro”, „Mam tak samo jak Ty”, „Coś z głową” – wielokrotnie prezentowane i nagradzane na ogólnopolskich festiwalach.

Narybek specjalizuje się w realizacji autorskich przedstawień, które dotykają problemów współczesności.

Wyspa

reż. Jarosław Filipski

grają: Julia Bogunia, Kamil Czubala, Małgorzata Gawin, Paweł Ziegler

Uzbrojeni w algorytmy, wprowadzamy tryb samoregulacji, kalibrujemy narrację i nagłaśniamy pozytywny przekaz. Bo w końcu wszyscy chcemy, by było jak najlepiej, fundament był zdrowy, wolny od demoralizacji, a słupki poparcia rosły. Zero kompromisów – maksimum kompromitacji!

WYSPA to najnowsza pokoleniowa wypowiedź młodego zespołu, o współczesności w jakiej przyszło nam żyć i o wizji niedalekiej przyszłości.

Spektakl został zauważony na Festiwalu Sztuki Teatralnej w Rybniku 2018 – trzecia nagroda, Festiwalu ZGRAJA w Wadowicach 2018 – druga nagroda, Goleniowskim Festiwalu Łaknienia – wyróżnienie; 40. Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu – Srebrna Misa Borowiny.

 

Fot. Joanna Chwastek

Lokalizacja
Scena między Ratuszem i Odwachem

Wczytuję mapę...