Michał Walczak zaprasza: koncert Forest TRIO

Data/Czas
Data - 01/06/2017
19:00 - 20:00


Repertuar Forest TRIO to muzyka autorska. Fuzja jazzu z elementami polskiej muzyki klasycznej, przeplatana śpiewną rzewnością i wręcz transowymi rytmami. Szeroko pojęta improwizacja i ogromna ilość energii – tak najlepiej można opisać ich twórczości.

W skład zespołu wchodzą: Łukasz Forest Piechota (fortepian), Artur Kudłacik (gitara basowa) oraz
Tomek Machański (perkusja).

Łukasz Forest Piechota – pochodzi z Podhala, lecz wyemigrował na Śląsk, jak sam mówi: „za muzyką”. Uwielbia zarówno liryczną tęsknotę jak i mocno motoryczne kompozycje z ogromnym ładunkiem energetycznym. Współpracuje z: Urszulą, Anną Guzik i aktorami Teatru Polskiego w Bielsku Białej, Teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, Teatrem Miejskim w Gliwicach oraz szerokim śląskim środowiskiem muzycznym. Kompozytor i leader grupy Forest TRIO. Kierownik muzyczny Pepiniery Dźwięku.

Artur Kudłacik – ukończył Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. w Bielsku-Białej na klarnecie. Dziś jest tam nauczycielem gitary basowej i prowadzi zespoły rozrywkowe. Absolwent katowickiego wydziału Jazzu. Współpracował m.in. z: Zgredybillies, Kasią Zarębą, Radio Propaganda, Katarzyną Gartner, Braćmi Golec, Silberman Trio, Stanisławem Sojką, Grażyną Łobaszewską, Włodzimierzem Korczem, Zbigniewem Wodeckim, Grzybowski Band, Lotar Dziwoki, Alicją Majewską, Bogusławem Metzem, Wojciechem Gąsowskim. W wolnych chwilach nic nie robi.

Tomek Machański – spędzanie czasu przed kanałem muzycznym MTV i podziwianie Phila Collinsa od najmłodszych lat spowodowało, że Tomek w wieku 3 lat rozpoczął grę przy użyciu pałek perkusyjnych, poduszek, misek i kuchennych garnków. W wieku 5 lat otrzymał swój pierwszy zestaw bębnów i odtąd nieprzerwanie zgłębia sztukę perkusyjną. Muzyka jest jego pasją
i miłością życia. Oprócz perkusji, Tomek gra jeszcze na instrumentach klawiszowych, a także komponuje i produkuje. Obecnie jest studentem Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje z: Pilichowski Band, Marek Piowczyk Trio, Annka, Chórem Gospel „Z Miłości”, God’s Property, Marcin Pater Trio. Tomek jest wykładowcą klasy perkusji na Warsztatach w Muzycznej Owczarni, a także na Kreatywnych Warsztatach Wojtka Pilichowskiego oraz kilku innych na terenie kraju.

{W razie złej pogody koncert odbędzie się w Klubie Tori, ul. Racławicka 2}

Lokalizacja
Plac Biegańskiego

Wczytuję mapę...