Muzyczny Punkt Spotkań Jarosława Woszczyny koncert MAURIZIO NICOLINI

Data/Czas
Data - 21/06/2018
19:00


MAURIZIO NICOLINI włoski muzyk ur. w Verazze rejon Liguria. Studiował w Konserwatorium Muzycznym im Niccolo Paganiniego w Genui oraz Konserwatorium Muzycznym „Versailles” w Paryżu w klasie perkusji i fortepianu. Studia ukończył z wyróżnieniem. Występował z prestiżowymi orkiestrami symfonicznymi i operowymi. Wymienić tu można SANREMO SYMPHONY ORCHESTRA, Orchestra of The RAI Italian Rradio Television Milano, Orchestra Theater Carlo Felice w Genui.
Grając w orkiestrach współpracował z takimi znakościami świata muzyki jak: Mścisław Rostropovich, Luciano Pavarotti, Gerry Mulligan, Krzysztof Penderecki, Massimiliano Damerini, Salvatore Accardo. Za swoje osiągnięcia w dziedzinie muzyki otrzymał wiele nagród, wyróżnień. Przez okres dwóch lat występował w orkiestrze grającej prywatne koncerty dla Papieża Jana Pawła II-go w papieskiej rezydencji Castelgandolfo. Gra i śpiewa na terenie całej Europy a od ub. roku również występuje w Polsce m.in z Orkiestrą Wojska Polskiego „DZIUBEK BAND” wykonując repertuar włoski oraz światowy zarówno klasyczny jak pop i jazz.
Maurizio mówi, „że jego celem i marzeniem jest docieranie do serc ludzkich za pomocą dźwięków pięknej muzyki i wymownych, niebanalnych tekstów utworów muzycznych”
W MPSJW ten wrażliwy wykonawca zaśpiewa i zagra dobrze znane nam przeboje Festiwalu Piosenki Włoskiej San Remo.

Spis utworów:

Distesa al Sole „Delfino Franco”
Quando Quando „Tony Renis”
Acapulco ” Ricchie e Poveri”
Fa solo Soffrire „Delfino Franco”
Azzurro „Adriano Celentano”
L’italiano „Toto Cutugno”
Dubbio”Delfino Franco”
Sereno è „Drupi”
Voglia di mambo „Luca Bergamini”
Non vivo piu senza Te ” Biagio Antonacci”
Non l’hai mica capito”Vasco Rossi”
Come vorrei „Ricchi e Poveri”
Medley Felicita \ Ci Sarà ” Albano e Romina”
Volare „Domenico Modugno”
Mamma Maria „Ricchi e Poveri”

Liczba miejsc ograniczona!

Lokalizacja
Klub Tori

Wczytuję mapę...