Miejski Zagajnik RISE UP! SOUND, JARED FLK, KACPER KAPSA

Data/Czas
Data - 20/07/2018
19:00


(w razie złej pogody gramy z Odwachu)

Po raz trzeci spotykamy się w piątkowy wieczór w ramach Miejskiego Zagajnika. Kolejna wyprawa zabierze słuchaczy do krainy reggae i dubu, wszystko dzięki Rise Up! Sound.

Kolektyw powstał w 2004 roku w Częstochowie założony przez Piotra Całusa (Andrzej aka Kingman) i Pawła Skalika (Zmora), do których rok później dołączył w angielskim Nottingham Łukasz Mszyca (Lotnik aka Golden Hen). Rise up! początkowo był składem skupiającym się głównie na graniu i prowadzeniu imprez reggae w klubach jednak ich pasja do basowych brzmień stopniowo sprawiła, że postanowili inwestować więcej w sprzęt dj’ski, co doprowadziło do własnoręcznego wybudowania pierwszych głośników. Z roku na rok zaplecze sprzętowe jak i nagłośnienie ewoluuje i stale powiększa się. – Uważamy, że ludzie którzy przychodzą do klubu powinni dostać to, czego pragną, a więc nie tylko dobrą zabawę i wibracje, ale również świadomy przekaz i naukę która jest pokarmem dla duszy i ciała. Gramy i będziemy grać imprezy dla ludzi bez względu na rasę, kolor skóry, wiek, wykształcenie. Music is a mission, not competition! – mówią członkowie składu.

20 lipca na Placu Biegańskiego zagra założyciel Rise Up! Sound Kingman w towarzystwie gospodarzy cyklu Kacpra Kapsy oraz Jared FLK. Wspólnie popracują nad tym by na Placu Biegańskiego można było odpocząć po ciężkim tygodniu i przygotować się do weekendowych aktywności.

Lokalizacja
Plac Biegańskiego

Wczytuję mapę...