Red Bull Tour Bus: koncert Natalii Nykiel

Data/Czas
Data - 07/06/2017
19:30 - 21:00


Red Bull Tour Bus w czerwcu wyrusza w trasę po Polsce. W tym roku na swoim pokładzie gości Natalię Nykiel. Muzyczny autobus zatrzyma się w 7 miastach, wybranych w głosowaniu on-line. Częstochowa także jest jednym z jego przystanków, zdobyła największą ilość głosów w rywalizacji miast i już 7 czerwca bawimy się wszyscy na Plac Biegańskiego.

Do rywalizacji o koncert Natalii Nykiel stanęło 12 miast. W ciągu dwóch tygodni oddano łącznie prawie 12 tysięcy głosów. Największą ich liczbę zebrały: Częstochowa (1640), Bydgoszcz (1496) oraz Olsztyn (1329). Koncert Natalii do swojego miasta udało się również ściągnąć mieszkańcom: Radomia, Gliwic, Rzeszowa i Słupska.

Natalia Nykiel przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną i nieprzerwanie zaskakuje publiczność. Łączy w spójną całość połamane dźwięki z płynną melodią oraz niebanalnymi tekstami. Jej koncerty to niezapomniana przygoda, pełna nieprzypadkowych kompozycji, które doskonale się ze sobą uzupełniają. Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus Natalia poszerzy skład zespołu i zaprezentuje swój repertuar w jeszcze mocniejszym, electro-grunge’owym wydaniu.

fot. Paweł Zanio

Lokalizacja
Plac Biegańskiego

Wczytuję mapę...